Peruka na wiele miesięcy? Teraz to możliwe

Peruka na wiele miesięcy? Teraz to możliwe

Jeszcze do niedawna peruki stanowiły tylko i wyłącznie dekorację podczas różnego rodzaju zabaw czy przyjęć okolicznościowych. Jako, że stanowiły one element stroju, nie były one wykonywane z wysokiej jakości materiałów, co z kolei oznaczało, że po kilku użyciach traciły one swój pierwotny wdzięk. Obecnie jednak obserwujemy całkowitą zmianę trendu, bowiem konsumenci poszukują produktów, które to będą im służyły przez wiele kolejnych miesięcy lub nawet lat, jednocześnie nie tracąc pierwotnej elastyczności, blasku i naturalności. Jest to przede wszystkim spowodowane faktem, iż duże zainteresowanie ofertą peruk naturalnych oraz syntetycznych wyrażają konsumenci, którzy od dłuższego czasu zmagają się z problemami z nadmiernie wypadającymi oraz przerzedzającymi się włosami. Jak doskonale wiadomo, bolączki te wynikać mogą zarówno z czynników zewnętrznych jak i wewnętrznych, natomiast ich leczenie niejednokrotnie zajmuje wiele długich lat.

Aby w tym okresie skutecznie zamaskować przed rodziną czy znajomymi wszelkiej maści niedoskonałości fryzury oraz zachwycić bliskich swoim wyglądem, klienci decydują się na produkty z najwyższej półki, które to mogą oni dodatkowo dopasować w stu procentach do swoich preferencji poprzez dobranie ich cech charakterystycznych już w procesie składania zamówienia. Bardzo istotny jest także fakt, iż stanowiąca swoistą podstawę peruk naturalnych i syntetycznych baza monofilamentowa wykonana jest z materiału o właściwościach hipoalergicznych, co oznacza że nawet codzienne stosowanie produktu w relatywnie wymagających warunkach nie doprowadzi do wykształcania się podrażnień czy reakcji alergicznych. Solidne mocowanie eliminuje także ryzyko, że włosy w miejscu styku z bazą peruki zaczną się przecierać – mogłoby to bowiem jeszcze bardziej pogłębić problemy związane z łysieniem plackowatym, telogenowym, czy androgenowym.

Wyroby wykonywane z dbałością o najmniejszy nawet detal mogą się także pochwalić niewielkimi otworami na całej powierzchni bazy, dzięki którym nie występuje problem z utrudnieniem skórze prawidłowego oddychania oraz odprowadzania na zewnątrz potu i łoju. Sam produkt z kolei jest bardzo wytrzymały i podatny na wszelkiej maści zabiegi pielęgnacyjne i konserwacyjne. Oznacza to, że nawet gdy dłuższe użytkowanie sprawi, że się on zabrudzi lub też straci swój pierwotny blask, będziemy mogli go bardzo szybko doprowadzić do zadowalającego stanu wykorzystując w tym celu dedykowane perukom naturalnym lub wykonanym z włókien syntetycznych środki pielęgnacyjne. Jeżeli nie chcą Państwo zabiegów takich przeprowadzać w zaciszu własnego domu, z radością z pomocą pośpieszą Państwu zatrudnieni w naszym salonie profesjonaliści, którzy to mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem jeżeli chodzi zarówno o regenerację jak i pielęgnacje peruk. Gwarantujemy że opuszczając nasz salon peruk Rokoko ul. Szlak 24 Kraków, Państwa wyrób prezentować się będzie o niebo lepiej niż miało to miejsce jeszcze kilkanaście minut temu – a wszystko to za sprawą wykonywanych z prawdziwą pasją zabiegów pielęgnacyjnych oraz konserwacyjnych.

Back to top