Peruka idealnie dostosowana do klienta – teraz to możliwe!

Peruka idealnie dostosowana do klienta – teraz to możliwe!

Z przyjemnością informujemy, że stopniowo w zapomnienie odchodzą czasy, kiedy to jedynymi perukami jakie klient mógł nabyć w kraju nad Wisłą były te pochodzące z nieznanych źródeł oraz nabywane w nadzwyczaj niskich cenach na portalach aukcyjnych. Najczęściej okazywało się, że są one wysoce wątpliwej jakości, a także – że nawet przy optymalnej  pielęgnacji peruki były one w stanie zachować swój pierwotny wygląd zaledwie przez kilka tygodni. W przypadku omawianych wyrobów z dolnej półki nie mogło być także mowy o jakimkolwiek dostosowywaniu ich prezencji do preferencji konsumenta, natomiast wszelkie zabiegi stylizacyjne mogły zakończyć się trwałym uszkodzeniem włókien lub pasemek wykorzystanych do stworzenia peruki na zamówienie – to już jednak na szczęście tylko i wyłącznie historia!

 

Obecny etap rozwoju sztuki perukarskiej stoi przede wszystkim pod znakiem personalizacji. Co oznacza ten tajemniczo brzmiący termin? Odnosi się on do możliwości modyfikacji wyglądu produktu finalnego…i to jeszcze na etapie składania zamówienia! Obecnie konsument jest w stanie wybrać z katalogu  peruki naturalnej lub syntetycznej, a następnie zmodyfikować go pod kątem swoich potrzeb, na przykład poprzez dobranie koloru, długości, grubości, stopnia skrętu, czy w końcu stylu upięcia peruki. Dzięki temu klient taki ma pewność, że staje się szczęśliwym posiadaczem wyrobu niepowtarzalnego, który to przyciągać będzie zazdrosny wzrok rodziny, znajomych oraz współpracowników niezależnie od warunków oświetleniowych czy atmosferycznych. Co więcej, produkty oferowane przez mogące pochwalić się doskonałą wręcz renomą salony perukarskie Rokoko – takie jak na przykład nasz zakład – powstają tylko i wyłącznie z pieczołowicie dobieranych pasemek, co jest z kolei gwarancją, że nawet przy codziennym użytkowaniu peruka naturalna lub syntetyczna będzie nam służyła przez długie miesiące nieprzerwanie prezentując się przy tym po prostu zniewalająco.

Warto także nadmienić, że produkty personalizowane można po nabyciu w dalszym ciągu stylizować – nikt bowiem nie powiedział, że dany styl uczesania, który to podobał nam się w dniu zakupu, po kilku tygodniach dalej będzie w naszym uznaniu satysfakcjonujący, nieprawdaż? Jeżeli postanowimy nieco poeksperymentować z własnym wyglądem, możemy tego dokonać w zaciszu własnych czterech ścian lub tez powierzyć perukę naturalną albo syntetyczną w ręce prawdziwych profesjonalistów, którzy przystosują ją zgodnie z naszymi wytycznymi tak, aby nie tylko była ona komfortowa w użytkowaniu, ale także aby zwracała na siebie uwagę niezwykłym kunsztem i niepowtarzalną stylistyką. Jeżeli nie dysponują Państwo odpowiednimi kosmetykami oraz urządzeniami, które pozwalałyby na bezpieczną stylizację i pielęgnację nabytego wyrobu perukarskiego, serdecznie zachęcamy do odwiedzin w naszym salonie, gdzie to nasi doświadczeni oraz dysponujący ogromną wręcz wiedzą pracownicy z radością posłużą radą, wykonają zlecone im usługi, a także poinformują o obecnie obowiązujących w branży trendach, które warto wziąć pod uwagę!

Back to top