pozycjonowanie stron Stargard - pozycjonowanie-tanie opinie - Dobrze przeprowadzone pozycjonowanie stron Stargard może przynieść wiele korzyści, takich jak zwiększenie ruchu na stronie, poprawa pozycji w wynikach wyszukiwania i zwiększenie liczby klientów.
Księgowość Rozprza to dziedzina, która wymaga zaufania i poufności. biuro rachunkowe Rozprza Księgowość Rozprza to także obsługa podmiotów prowadzących działalność gospodarczą w formie spółek cywilnych. Firma ta posiada wieloletnie doświadczenie w branży, co pozwala jej na skuteczne i precyzyjne wykonywanie powierzonych zadań.
Opel Corsa wynajem długoterminowy ifleet.pl opinie Oferujemy atrakcyjne warunki wynajmu długoterminowego Opel Corsa dla firm. Wynajem długoterminowy Opel Corsa to także oszczędność czasu, ponieważ nie trzeba martwić się o sprzedaż samochodu po zakończeniu umowy.
mobilgarázsok

Wybór najlepszych felg – plusy i minusy

Wybór najlepszych felg – plusy i minusy

Powinniśmy mieć świadomość, że zmiana kół może mieć wpływ na lepszy wygląd naszego auta, tym bardziej, jeśli nasze felgi będą zadbane. Musimy mieć jednak świadomość, że zakładając szersze felgi, poszerzamy koła, a tym samym zwiększamy powierzchnię styku kół z jezdnią. W takiej sytuacji ogromnym plusem jest przyczepność, ale oczywiście „coś za coś”.

Mając większą powierzchnię, mamy większe tarcie a co za tym idzie niestety większy hałas. Podczas jazdy możemy we wnętrzu auta poczuć większy szum, co dla niektórych może być niekomfortowe. Niestety większe tracie powoduje również ciut większe spalanie.

Poza tym zwiększając średnicę felgi, zwiększamy równocześnie jej szerokość, a co za tym idzie także wysokość opony, która będzie mniej amortyzowała nierówności na drodze. Możemy odczuć, że samochód jest bardziej twardy. Często zdarza się, że po zmianie felgi na większą, opona nie amortyzuje odpowiednio wstrząsów, a co za tym idzie, powoduje większe zużycie zawieszenia. Więc wniosek nasuwa się sam – jeśli zmieniamy felgi na większe, warto zainwestować w części zawieszenia z wyższej półki, oczywiście, jeśli nie chcemy ich wymieniać zbyt często.

No cóż, warto również pamiętać, że zmniejszając wysokość opony, trzeba będzie uważniej poruszać się po ulicach, zwracając szczególną uwagę na krawężniki oraz większe nierówności. Niestety opona o niższym profilu ma słabsze ścianki, które przy małej ostrożności można szybko uszkodzić. Rant felgi w takiej sytuacji również jest bardziej narażony.

Wybór felg, a bezpieczeństwo i wygląd naszego auta

Trzeba przyznać, że zmiana felg i opon na większe w naszym aucie zapewne poprawi wygląd naszej maszyny. Natomiast trzeba pamiętać, że odpowiedni dobór rozmiaru kół jest ważny zarówno dla naszego bezpieczeństwa, jak i wspomnianych wcześniej elementów zawieszenia.

Jedna rada! Nie przesadzajmy z wielkością i szerokością felgi, i nie zmieniajmy ich na siłę, bo lepiej się prezentują, a dopasowujmy je zawsze do naszego modelu auta.

Popularne tagi: felgi Katowice, wymiana felg Katowice, konfigurator felg

 

Zadzwoń:

Zobacz stronę:
https://www.facebook.com/serwisoponkret/
felgi Katowice

Dojazd:

Back to top