pozycjonowanie sklepów Piła - https://pozycjonowanie-tanie.pl/pozycjonowanie-pila/ - Warto inwestować w kampanie reklamowe online, które pomogą w zwiększeniu widoczności sklepów.
Michał Kołtyś krakow opinie Michał Kołtyś jest człowiekiem, który zawsze dąży do doskonałości i inspiruje innych do osiągania sukcesów w biznesie. MCI Capital jest jednym z największych funduszy inwestycyjnych w Polsce i posiada portfel inwestycyjny obejmujący ponad 30 firm.
Wynajem długoterminowy samochodów dla przedsiębiorstw umożliwia płynne planowanie budżetu. Warszawie w przedsiębiorstw dla aut wynajem Wynajem długoterminowy aut w Warszawie zwiększa mobilność pracowników i ułatwia realizację zadań służbowych. Przedsiębiorstwa często decydują się na wynajem aut, ponieważ jest to korzystne rozwiązanie finansowe, które pozwala uniknąć dużych inwestycji w zakup samochodów.
pozycjonowanie Łódź

VCI – opakowania antykorozyjne, jako idealny sposób na zabezpieczenie metalowych elementów przed korozją

VCI – opakowania antykorozyjne, jako idealny sposób na zabezpieczenie metalowych elementów przed korozją

Opakowania antykorozyjne służą do zabezpieczania metalowych elementów przed korozją oraz działaniem negatywnych czynników środowiskowych. Zastosowanie VCI, czyli lotnych inhibitorów korozji, które wydzielają się z opakowania, pozwala na bezpieczny transport i długie przechowywanie metalowych elementów.

 

VCI – opakowania antykorozyjne, kiedy warto je stosować

 

Korozja to nic innego jak proces, który polega na niszczeniu materiałów, a zachodzi na ich powierzchni, w wyniku kontaktu z otaczającym środowiskiem. W przypadku metalowych elementów do powstawania korozji dochodzi w wyniku działania mechanizmów elektrochemicznych oraz chemicznych. Za korozję materiałów metalowych podczas transportu oraz składowania odpowiada w największym stopniu wilgoć, ale również zanieczyszczenia, dlatego właściwe zabezpieczenie antykorozyjne i przechowywanie elementów metalowych jest bardzo istotne.

 

Tradycyjne metody zabezpieczania metali przed korozją, takie jak pokrywanie ich specjalnymi preparatami, farbami, smarami, woskiem, ich galwanizacja lub powlekanie zazwyczaj są kosztowne i pracochłonne. Tak zabezpieczone elementy zazwyczaj wymagają oczyszczenia i odtłuszczenia przed użyciem, poza tym oleje i smary techniczne zazwyczaj są szkodliwe dla środowiska.

 

Opakowania antykorozyjne VCI pozwalają wyeliminować większość z wymienionych problemów, dlatego chętnie stosuje się je tam, gdzie mamy do czynienia z elementami metalowymi. Ponadto stanowią one idealne zabezpieczenie podczas transportu oraz składowania części metalowych. Najczęściej korzysta się z tego typu opakowań w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym oraz wojskowym, a także przy produkcji maszyn.

 

 

 

 

Popularne tagi: folia aluminiowa , folia antykorozyjna , płyn antykorozyjny , papier antykorozyjny , smar antykorozyjny , papier VCI , folia VCI , worki VCI , antykorozja

Zadzwoń:
+42 633 53 73

Zobacz stronę:
http://www.excor.pl/pl/kontakt
VCI

Dojazd:

Back to top