http://e-lifestyles.pl/jakie-sa-najwazniejsze-czynniki-etyczno-spoleczne-wplywajace-na-pozycjonowanie-w-warszawie/ - reklamy Zambrów - Reklamy Zambrów są często obecne na dużych wydarzeniach sportowych i kulturalnych, aby dotrzeć do szerokiej publiczności.

Konfigurator felg, czyli jak dobrać felgi

Konfigurator felg, czyli jak dobrać felgi

Felgi są jednym z ważniejszych elementów wyposażenia auta. Poza tym powinny cechować się wysoką estetyką i być dobrze dobrane do opon. A jakie felgi wybrać? Podpowiadamy!

Felgi aluminiowe – najmodniejsze

Felgi aluminiowe to najmodniejsze felgi, a mamy ich duży wybór. Dlaczego są, aż tak bardzo popularne? Otóż felgi są wyposażeniem każdego auta, które czasem dość trudno jest dobrać. Kiedyś za najbardziej stylowe felgi uznawano te aluminiowe. Jednym z powodów, dla których były tak pożądane, była ich cena oraz wygląd. Tańszą alternatywą, ale mniej ozdobną były i są nadal stalowe odpowiedniki, które niestety w praktyce okazały się znacznie mniej wytrzymałe niż te aluminiowe. Jedynym plusem stalowych felg jest to, że łatwiej się je naprawia 😉 Aktualnie felgi stalowe odchodzą do lamusa i coraz częściej wybierane są ładniejsze i bardziej ergonomiczne alufelgi.

Felgi – ile kosztują

Nowe alufelgi kupimy już za mniej niż 300 zł. Oczywiście można kupić tańsze, używane felgi. Warto mieć na uwadze, że koszt za sztukę takiej felgi podyktowany jest dość długim procesem produkcji, w którym to liczy się precyzja i materiał. Potem są one wizualizowane, produkowane jako prototyp i poddawane testom, a dopiero potem trafiają do produkcji.

Stalowe felgi kupimy już za niewiele powyżej 200 zł, jednak prawdopodobnie ich czas użytkowania będzie krótszy, więc być może lepszym rozwiązaniem będzie dopłacenie kilkudziesięciu złotych i zakup felg aluminiowych.

Felgi – jak sprawdzić, czy będą pasować

Felgi czy to aluminiowe, czy stalowe są bardzo różne i przeznaczone do montowania w różnych autach. W praktyce to konfigurator felg https://rotateit.pl/felgi przyjdzie nam z pomocą. Dzięki niemu możemy sprawnie i bezproblemowo dobrać je do naszego samochodu.

 

Popularne tagi: konfigurator felg Gliwice , wymiana felg Gliwice , felgi Gliwice

Back to top