http://internetowy.co.uk/2023/10/09/business-process-automation-3/     http://katalog-int24.pl/kluczowa-rola-analizy-konkurencji-dla-sklepu-internetowego/     http://strony-webs.pl/usluga-kominiarska-wazny-aspekt-bezpieczenstwa-domowego/    

Elektroniczne papierosy – wady i zalety

Elektroniczne papierosy – wady i zalety

O plusach i minusach elektronicznych papierosów mógłby powstać dość obszerny artykuł, ale warto, chociaż pokrótce wymienić najważniejsze z nich.

Zalety elektronicznych papierosów

Chyba największą zaleta elektroników jest to, że nie ma w nich ponad 4000 substancji rakotwórczych, których jest pełno w zwykłych papierosach, a zawartość nikotyny możemy regulować sami, stosując wkłady o różnym jej stężeniu. W papierosach elektronicznych zazwyczaj stosuje się glikol propylenowy, który według polskiego prawa nie jest szkodliwy dla zdrowia. Kolejną zaletą e papierosów jest to, że pozwalają rzucić palenie dużo skuteczniej niż plastry, gumy do żucia czy plastry z nikotyną. Elektroniczne papierosy są bezzapachowe, dlatego można zabierać je ze sobą wszędzie i nikomu nie będą przeszkadzać. Dodatkowo e papierosy to duża oszczędność, bo przecież paczki zwykłych papierosów kończą się bardzo szybko, a wymiany wkładów nie są bardzo drogie. Elektroniczne papierosy https://maniolo.pl/e-papierosy/ zapewniają palaczom „rytualność” palenia oraz mogą działać relaksująco. W Polsce nie ma zakazu palenia e papierosów, więc żaden mandat wam nie grozi za jego używanie.

Wady elektronicznych papierosów

Pomimo że elektroniczne papierosy to urządzenia, które mają dużo zalet, to jednak nie są do końca idealne. Oto najważniejsze wady, o których warto wiedzieć.

Z różnych części świata coraz częściej napływają informacje, które sugerują, że jednak e papierosy nie są tak zdrowe, jak powszechnie uważano, ponieważ mogą uszkadzać płuca. Nie wiadomo również, jaki wpływ mają na organizm człowieka substancje zawarte w elektronicznych papierosach. W elektronicznych papierosach ciągle obecna jest nikotyna, która w zasadzie nie jest rakotwórcza, ale może powodować inne choroby, dlatego zalecane jest używanie wkładów o niskim jej stężeniu, zwłaszcza przez osoby z problemami krążenia.

 

Zajrzyj również tutaj:  https://viankoshop.com/pl/e-papierosy/ ,  https://rerekum.com/pl/e-papierosy/ ,  https://oyalza.com/pl/e-papierosy/ ,  https://delalvar.com/pl/e-papierosy/ , https://vonshu.com/pl/e-papierosy/ , https://unabigo.com/pl/e-papierosy/

Back to top