PORTALE PARTNERÓW

Pasztet z dziczyzny, kiełbasa z dzika czy zdrowe parówki z sarny?

Pasztet z dziczyzny, kiełbasa z dzika czy zdrowe parówki z sarny?

Zaczynając przygodę z prawdziwym i najzdrowszym mięsem jakim jest dziczyzna warto wybrać na początek kilka produktów i sprawdzić, czy smak będzie nam odpowiadał. Wędliny z dziczyzny smakują nieco inaczej jak te z wieprzowiny, a tym bardziej wędliny wieprzowe z popularnych marketów. Zwykle nie ważne jaki produkt wybierzemy w markecie, to będzie smakował tam samo.

 

W przypadku dziczyzny jest inaczej. Każdy produkt ma intensywny smak dobrze dobranych ziół i przypraw oraz świeżego leśnego mięsa. Produkty różnią się nie tylko smakiem i zapachem, ale także strukturą. Wędliny z dziczyzny są zwykle twardsze i bardziej mięsne. Nie zawierają one żadnych dodatków i wypełniaczy. W tym przypadku mamy jemy tylko mięso z przyprawami!

 

Najzdrowsze mięso, jakie wędliny dobrej jakości wybrać?

Przy wyborze wędlin warto kierować się składem. Przede wszystkim należy skupić się na zasadzie, im mniej tym lepiej. Im skład na opakowaniu krótszy, tym wędliny są zdrowsze i na pewno smaczniejsze. Zwykle producenci dodają ogromne ilości przypraw oraz dodatków smakowych aby ukryć kiepską jakość mięsa która się w nim znajduje.

Wybierając wędliny z zwierząt łownych jak kiełbasa z dzika, zdrowe parówki z sarny czy wędliny dojrzewające masz pewność, że jesz mięso świeże, które jest tylko wzbogacone przyprawami, a nie dominują smakiem.

 

Czy parówki są zdrowe?

Bardzo często nasi klienci zadają nam to pytanie. A odpowiedź na nie zawsze jest jedna, parówki są zdrowe, pod warunkiem że są robione z zdrowego mięsa i nie mają w swoim składzie różnych, dziwnych dodatków.

Takie są właśnie parówki z sarny, które są idealnymi parówkami dla dzieci, nawet dla tych najmniejszych.

Szeroki wybór wyrobów mięsnych w ofercie sklepu http://www.lesniczowka.net/.

Back to top