PORTALE PARTNERÓW

Naszyjnik celebrytka – przegląd modnych zawieszek

Naszyjnik celebrytka – przegląd modnych zawieszek

Biżuteria jest nieodłącznym przyjacielem każdej kobiety. Dodaje ona stylizacji uroku, a także podkreśla urodę nie jednej kobiety. W ostatnim czasie ogromne zainteresowanie zyskała tzw. naszyjnik celebrytka. Naszyjnik ten stał się modny wśród wielu gwiazd stąd ta nazwa. Noszą go takie gwiazdy jak: Sandra Bullock, Jessica Alba, Anna Wendzikowska, Kamilla Baar, Marina Łuczenko, Agnieszka Jastrzębska, Maffashion. Jest to subtelna i delikatna biżuteria podkreślająca  skromność kobiety. Często noszona z zawieszkami w różnych kształtkach.

Naszyjnik celebrytka – rodzaje zawieszek

Serce– zwykle kojarzy się z miłością. Zawieszka często kupowana na prezent dla ukochanej osoby, w tym przypadku od mężczyzny dla kobiety. Jest oznaką głębokiego uczucia, przyjaźni i ogromnej więzi.

Nieskończoność – ułożona poziomo ósemka symbolizuje harmonię, doskonałość, równowagę, wieczność i trwanie.

Koło z otworemnajpopularniejszy model celebrytek. Najczęstszy rodzaj zawieszki poddawany grawerowaniu różnych spersonizowanych znaków, głęboko znaczących dla danego nabywcy. Mogą to być również inicjały drugiej połówki.

Koniczynka– jest to symbol szczęścia i powodzenia. Chętnie kupowany na prezent z okazji urodzin. W związku z tradycją każdy listek koniczynki coś oznacza, a mianowicie pierwszy nadzieje, drugi wiarę, trzeci miłość, a to właśnie czwarty szczęście.  W letni, piękny dzień bardzo ciężko znaleźć czterolistną koniczynkę, zaś na łańcuszku mamy pewność, że będzie ona czterolistna.

Żyletka– oznaka buntu, niezależności. Typowe dla osób chodzących swoimi ścieżkami życia, walczących o swoje prawa. Idealny dla ludzi stanowczych i odważnych.

Gwiazdka– symbol nadziei i harmonii. Kojarzy się również ze światłem aniołów i nowym początkiem życia. Świetnie sprawdzi się jako prezent na nowy początek  dla osób, które są na etapie wielkich zmian w życiu.

Back to top