PORTALE PARTNERÓW

Już niedługo Walentynki. Znajdź prezent dla ukochanego!

Już niedługo Walentynki. Znajdź prezent dla ukochanego!

Czas tak szybko ucieka, niedawno rozmyślałaś nad prezentem dla ukochanego na święta, a lada moment będzie kolejne ważne święto dla was, a mianowicie Walentynki. Nie masz pomysłu na prezent? Szukasz jakichś inspiracji na różnych blogach? Twoje poszukiwania okazują się zupełną klęską? Warto dobrze przemyśleć, co może sprawić ogromną radość drugiej osobie. Wydawanie pieniędzy po próżni bądź kupienie upominku na odczepne to strata czasu. Kupiony prezent tylko dla tradycji to najgorsze z możliwych rozwiązań. Większość zakochanych dostając coś od swojej walentynki, liczy na wyjątkowość i nieskazitelność.

Pomysł na prezent dla faceta

Trafionym prezentem będzie na pewno coś, co często jest użytkowane przez twojego partnera np. biżuteria. Jeśli widzisz, że twój partner nosi naszyjnik, to może być punkt zaczepienia dla wybrania twojego prezentu, a mianowicie dopasowanie do naszyjnika zawieszki męskiej. Dobrze dobrana zawieszka męska do naszyjnika może podkreślić atrakcyjność i bojowość  twojego partnera. Wyobraź  sobie go w koszuli z delikatnym dekoltem, a na szyi łańcuszek z wybraną od ciebie zawieszką. Czyż nie brzmi kusząco? Jest wiele ciekawych form i kształtów zawieszek, przedstawię ci kilka przykładowych, aby ułatwić ci wybór:

  • Zawieszka z postacią kulturysty ukazuje ideał piękna. Obdarowując tą zawieszką swojego faceta, zapewne wzbudzisz w nim ogromną radość.
  • Jeśli twoja walentynka spędza czas kilka razy w tygodniu na siłowni to kupienie mu zawieszki ze sztangą, to będzie strzał w dziesiątkę. Będzie na pewno bardzo zadowolony.
  • Zawieszka w kształcie kostki z grawerem inicjału twojego imienia bądź jakimś ciekawym napisem np. forever lub kocham cię. Ten prezent podkreśli metaforą twoje uczucia do ukochanego. Poczuje się wyjątkowy w twoich oczach.

 

Back to top